Novinky, Poslechněte si, Pozvánky, Reportáže, Tak nějak o všem, Videa

Klubové koncerty a nová videa na YouTube

Mám za sebou nádherné léto! Vděk, že vám smím zpívat a hrát, a taky pokora, viděla jsem letos tolik talentovaných muzikantů rozmanitých žánrů. A říkám si, to je skvělé, že je nás tolik, vždyť hudba je zapotřebí stále více, čím těžší je doba. Mám pocit, že z té hudební nabídky si dnes může vybrat úplně každý, ať už má jakékoli preference, jen je stále těžší to nějak přebrat. Já jsem vám letos zahrála na nádherných folkových akcích, vzpomenu tady na finále Porty v Řevnicích, odkud jsem si přivezla ocenění Svazu autorů a interpretů, legendární Folk na Lichnici či Prázdniny v Telči. Fotky jsou klikací.

Klubovou sezónu jsem letos zahájila v Café Práh v Brně, kam za mnou přijeli kamarádi Lubomír Vlna Vaňka a Roman Studený a potom jsem zamířila na skvělé písničkářské setkání v Pohoří u Dobrušky – Písničkáři ve Stodole. V půlce října jsem zahrála také na legendárním UnderFolku v Mladé Boleslavi. Fotky jsou též klikací – a tam, jak si mnu to zápěstí, tak to mám od řízení 😀

Právě v Pohoří vznikly nové živé záznamy písniček: čtyři jsem dala na svůj YouTube a doplnila jsem je písní vystřiženou z rozhovoru v televizi JČ1, který vznikl letos na jaře. Dolů připojuji jedno video na ukázku a srdečně zvu na další klubové koncerty, z nichž ten nejbližší bude na Martina 11. listopadu v Prostějově! Pro aktuální info prosím sledujte stránku Koncerty a můj Facebook či Instagram. Moc se těším na viděnou, a kdybyste se cítili zaseknutí doma na gauči pod dekou, tak si vždycky vzpomeňte, jaké to je, zajít si do klubu na živou muziku, pulzující, elektrizující, osvobozující, jaká je ta nálada sdílení, pohoda a dobrá nálada, která se zažije jen naživo! Nezapomeňte na to, kdyby na vás šly listopadové chmury, a přijďte nás navštívit do klubů a hospůdek. Hrajeme přece pro vás.

Krásné podzimní dny

Alishi