Koncerty

Jarní koncerty – klikněte pro zvětšení

 

26.4. Střítež (Třebíč), Country Golf Club, Alishi & Stranďa recitál a povídání

 

17.5. Brno, Café Práh, Alishi & Stranďa – recitál

 

23.5. České Budějovice, Café Art (Krajinská 22), začátek v 19h – Alishi a Jarda Hnízdil (Spolektiv) ve společném recitálu

 

KONCERTY 2024

  • 20.4. Vlasenice, oblastní kolo Porta Vysočina
  • 26.4. Střítež (u Třebíče), Country Golf Club (Alishi & Stranďa)
  • 16.5. Radio Proglas (Alishi & Stranďa)
  • 17.5. Brno, Café Práh, 19h (Alishi & Stranďa)
  • 18.5. Hranice, Galerie M+M – recitál
  • 23.5. České Budějovice, Café Art (+ Jarda Hnízdil)
  • 24.5. Plzeň, A.C.W. Saloon, Tři barvy folku
  • 15.6. Šošůvka 250 let
  • 20./21.6. Opava, Slunovrat
  • 22.6. Perštejn, Folkové koupaliště
  • 19.-21.7. Festival Farma Vysoká (moderování)
  • 27.7. Ronov nad Doubravou, Hudba na dlani (moderování)
  • 10.8. Hranice, Kemp U propasti (+Alibaba)
  • 17.8. Zbytiny, Bod v lomu
  • 20.8. České Budějovice, Café Hostel, 20h
  • 9.11. Hukvaldy, Hukvaldský potlach

 

LETOS JIŽ ODEHRÁNO

  • 24.1. Praha 8, Velký mlýn – Alishi a Stranďa
  • 10.2. OpenMic Moravský kras, Blansko (moderování)
  • 22.2. Rumburk, Čajovna Na Kopečku
  • 21.3. Pelhřimov, Folkování nad lucernou se skupinou 4ZDI

 

ODEHRÁNO V ROCE 2023

  • Blansko, U Slunce – Open Mic
  • Praha, Music City – Notování (základní kolo)
  • Bílovice nad Svitavou, Galerie&Klub Alfa (+ David Kourek)
  • Brno, Vinotéka Bukovský (hostem skupiny Gwalarn)
  • Šošůvka, MDŽ (kulturní vložka 🙂
  • Ostrava, klub Parník (+ Saša Niklíčková a Alžběta Dudová)
  • Frýdek Místek, U Arnošta (+ Vlna, Alibaba)
  • Horní Planá, U Tří koček (sólo recitál)
  • České Budějovice, Horká Vana (sólo recitál)
  • Jablonec nad Nisou, Eurocentrum, Country Sisters slaví 50 let na scéně
  • Petrovice (HK), Petrovické folkování
  • Brno, Café Práh, Kolibříkův úlet slaví novou sestavu + Lee Banda
  • Brno, U Divošky, Večery v parku
  • Blansko, Suterén, OpenMic
  • Olomouc (o)žije
  • Holštejn, Domácí restaurace U Hájků (hudební odpoledne od 14h)
  • České Budějovice, Café Hostel (sólo recitál)
  • Festival Farma Vysoká (moderování)
  • Ronov nad Doubravou, Hudba na dlani
  • Bystřička u Vsetína, Starý dobrý western, scéna Kemp sobota od 9:30
  • Prázdniny v Telči – Kocouří scéna (+ Blondýna)
  • Holštejn, Domácí restaurace U Hájků (hudební odpoledne od 14h)
  • Brno, Vinohrady, Letní kino (jako hudební předskokan)
  • Ostrava, TV NOE, Zahrada písničkářů 2023
  • Praha, Folková mlýnice – křest nového folkového sálu
  • Praha, MusicCity, Notování – semifinále
  • Praha, Radio Folk, Muzikantskej bar (rozhovor)
  • Brno, U Divošky
  • Brno, Dominikánské náměstí – Brněnské Vánoce (začátek 16h)
  • Hodoňovice (Frýdek-Místek), Hospoda U Čendy – vánoční koncert

 

ODEHRÁNO V ROCE 2022

  • Čáslav – klub Gumárna (+ L. P. Ševelpuna)
  • Brno – Café Práh, open mic
  • Prostějov – Avatarka (+ Vlna)
  • Sedlec – 9. ročník Sedleckých slavností
  • České Budějovice – Divadlo U Kapličky, Večery S
  • Porta, oblastní kolo Svitavy (postup do semifinále)
  • Brno, Vinotéka Bukovský (+ Vlna)
  • Domácí restaurace Martina Hájka, Holštejn
  • Šošůvka, Keramika Lucie
  • Olomouc (o)žije
  • Porta, Lesní divadlo Řevnice (další postup do finále a získání ocenění Svazu autorů a interpretů)
  • Festival Farma Vysoká u Chrastavy (moderování + hudební vystoupení)
  • Folk na Lichnici
  • Domácí restaurace Martina Hájka, Holštejn
  • Letní kino Háječek ČB (jako úvod k promítání Pokladu na stříbrném jezeře)
  • Prázdniny v Telči – Kocouří scéna
  • Blansko, festival Už zas můžem!
  • Brno, Líšeňský rodinný festival
  • Rouské (Olomoucký kraj), hody (+ Roman Studený)
  • Café Práh Brno (Vlna, Roman Studený)
  • Pohoří u Dobrušky, Písničkáři ve Stodole
  • Mladá Boleslav, UnderFolk (+ Tomáš Suchý, Ponožky pana Semtamťuka)
  • Prostějov, Artkavárna Avatarka
  • Open Mic Blansko
  • Blansko, Dělňák, vzpomínková akce
  • Všechovice (+Roman Studený)
  • Brno, Vinotéka Bukovský